WDSL
ID:
PIN:
Prędkość:
Prędkość
Okres umowy:
Czas trwania umowy
Opcja:
Aktualności
Poniedziałek, 04.01.2016
Super moc światłowodu i "MOC PREZENTÓW OD FIBER"!

Na dobry początek roku i początek sezonu zimowego mamy niespodziankę dla naszych Klientów. Do każdej nowo podpisanej umowy na usługi FIBER przygotowaliśmy wyjątkowy prezent do wyboru. Dzięki skrobaczce-rękawicy FIBER nie zmarzną Wam dłonie podczas oczyszczania szyb w samochodzie, a specjalne rękawiczki do smartfonów umożliwią Wam sprawne korzystanie z telefonu bez konieczności zdejmowania ich. Brzmi dobrze?

Wtorek, 29.12.2015
W Nowym Roku przełącz się na światłowód FIBER

Lokalna sieć światłowodowa FIBER to moc internetu i moc możliwości. Przełączając się na światłowód FIBER, dostarczany przez INTERKONEKT, zyskujesz nie tylko doskonałej jakości usługę światowego formatu, która nie zrujnuje Twojego domowego budżetu. Już teraz zadbaj o to, aby Nowy Rok zaczął się dobrze.

W ciągu ostatnich lat zaufało nam kilka tysięcy mieszkańców, którym dostarczamy drogą światłowodową internet, telewizję i telefon. Czemu? Jako jedyni na lokalnym rynku oferujemy jednocześnie tyle możliwości. Sam sprawdź, co przygotowaliśmy dla Ciebie i Twojej rodziny!Czwartek, 24.12.2015
Wesołych Świąt i szczęśliwego Nowego Roku
Szanowni Państwo,

Z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia życzymy, aby ten czas minął Państwu w rodzinnej, pełnej szczęścia atmosferze, a magia tych dni dodała sił i energii. Dziękując za kolejny rok współpracy, składamy najserdeczniejsze życzenia na Nowy Rok 2016 - aby przyniósł same sukcesy i spełnienie najskrytszych marzeń. Zanim się jednak rozpocznie, niech szampańska zabawa sylwestrowa trwa do białego rana.


Zarząd i Pracownicy firmy INTERKONEKT S.C.
lokalnego operatora sieci światłowodowej FIBER

Wtorek, 22.12.2015
Godziny otwarcia w Wigillię i Sylwestra

Drodzy Klienci,

w związku ze zbliżającym się okresem świątecznym, zmienią się godziny naszej pracy. Prosimy zapoznać się z komunikatem.


innowacyjna gospodarka