WDSL
ID:
PIN:
Prędkość:
Prędkość
Okres umowy:
Czas trwania umowy
Opcja:
Aktualności
Czwartek, 31.07.2014
Komunikat

W związku z trwającym sezonem urlopowym informujemy, iż do 15 sierpnia b.r. sklep firmy INTERKONEKT w Wolbromiu na ul. Piłsudskiego 57a czynny jest w godzinach od 9:00 do 17:00 od poniedziałku do piątku i od 9:00 do 13:00 w każdą sobotę.

Zapraszamy

Wtorek, 29.07.2014
Ruszyła budowa sieci Fiber Power na terenie gmin Żarnowiec i Pilica!

W związku z licznymi zapytaniami kierowanymi do naszej firmy przez mieszkańców gmin Żarnowiec i Pilica informujemy, iż aktualnie trwają pracę związane z budową sieci światłowodowej Fiber Power w miejscowościach: Żarnowiec, Sławniów i Kleszczowa.

W celu uzyskania szczegółowych informacji na temat oferty oraz harmonogramu budowy  sieci Fiber Power jesteśmy do Państwa dyspozycji pod numerem telefonu (32) 706-50-01, bezpośrednio w siedzibie naszej firmy w Wolbromiu na ul. Piłsudskiego 57a lub punkcie konsultacyjnym w Olkuszu, który mieści się na  ul. Kościuszki 12/15 (Agencja pocztowa).

Zapraszamy do skorzystania  z preferencyjnych warunków przyłączenia do sieci!

Poniedziałek, 28.07.2014
Nowe oferty promocyjne na Internet dostarczany drogą radiową!

Zapraszamy do zapoznania się z nowymi promocyjnymi ofertami na Internet dostarczany drogą radiową. Pierwszą z nich jest Letnia Oferta Promocyjna, która obowiązuje na całym obszarze naszej sieci radiowej. Druga oferta, dedykowana specjalnie dla mieszkańców Gminy Żarnowiec, to oferta z dofinansowaniem z funduszy europejskich. Ofertą tą objęci są mieszkańcy następujących miejscowości: Brzeziny, Jeziorowice, Koryczany,  Łany Małe, Łany Średnie, Małoszyce, Otola, Otola Mała, Wola Libertowska, Zabrodzie.

Poniedziałek, 28.07.2014
Dni Żarnowca i Lato w Pilicy już za nami!

Za nami słoneczna i upalna niedziela, a razem z nią kolejne plenerowe imprezy, na których można było nas spotkać. Tym razem ekipa Fiber Power uczestniczyła w Dniach Żarnowca oraz imprezie „Lato w Pilicy”. W trakcie obydwu imprez można było zapoznać się z naszą specjalną ofertą, dedykowaną dla obszarów gmin Pilica i Żarnowiec. Tak jak zawsze, nasi pracownicy rozdawali gadżety naszej firmy a konsultanci fachowo przedstawiali szczegóły dotyczące Internetu dostarczanego drogą radiową oraz budowy sieci światłowodowej FIBER POWER. I tym razem przy naszym stoisku można było wypełnić ankietę, a spośród jej uczestników rozlosowane zostały cenne nagrody. W Pilicy laureatami naszego konkursu zostali Łukasz Skowronek, który wygrał telefon typu smartfon, Marzena Pasąk, która wygrała tablet oraz Adam Sarocki, Małgorzata Gąsior i Karolina Skowronek, którzy wygrali pamięć pendrive o pojemności 32 GB. W żarnowcu zaś, siedmiocalowy calowy tablet powędrował w ręce Marioli Nowkowicz, a nośniki pendrive o pojemności 16 i 8 GB wygrali Włodzimierz Otok i Urszula Nocoń. Zapraszamy do zapoznania się z krótką fotorelacją z tego wydarzenia!

innowacyjna gospodarka