WDSL
ID:
PIN:
Prędkość:
Prędkość
Okres umowy:
Czas trwania umowy
Opcja:
O firmie

Nasza firma powstała w 2004 roku. Od początku naszej działalności zajmujemy się świadczeniem usług teleinformatycznych. Lata wytężonej pracy sprawiły, iż firma INTERKONEKT S. C. osiągnęła pozycję lidera w kategorii lokalnych dostawców Internetu w naszym regionie. Zapewniamy dostęp do globalnej sieci dla kilku tysięcy gospodarstw domowych z rejonu powiatu olkuskiego oraz ościennych miejscowości.

 Wraz z dynamicznym rozwojem naszej Firmy, zakres naszych usług został stopniowo poszerzony o sprzedaż podzespołów i akcesoriów komputerowych oraz serwis komputerowy. W grudniu 2010 r. dokonaliśmy także konsolidacji naszej sieci z siecią Ilkus.net z Olkusza, stając się tym samym największym lokalnym dostawcą Internetu w powiecie olkuskim.

Aktualnie firma INTERKONEKT S.C. świadczy usługi w zakresie zapewnienia dostępu do Internetu, telewizji cyfrowej oraz telefonii stacjonarnej typu VoIP. W swojej ofercie mamy także rozwiązania dedykowane dla Klientów biznesowych, takie jak symetryczne łącza internetowe i monitoring IP.

Od 2013 roku, w ramach trzech projektów „Internet na etapie ostatniej mili w powiecie olkuskim” realizujemy budowę sieci szerokopasmowego dostępu do Internetu w technologii FTTH. Docelowo w ramach tej inwestycji powstać ma sieć o długości ponad stu kilometrów, dzięki której dostęp do szerokiego pasma Internetu będzie miało kilka tysięcy gospodarstw domowych, firm i instytucji publicznych.

Nasz zespół to ludzie z wieloletnim doświadczeniem w branży informatycznej. Dbając o najwyższą jakość obsługi łączymy gruntowną wiedzę o produktach z fachową obsługą. Doświadczenia zdobyte na przestrzeni 10 lat funkcjonowania naszej firmy sprawiają, iż jesteśmy w stanie w rzetelny sposób pomóc, doradzić i wybrać najkorzystniejsze dla Państwa rozwiązanie. Nasz zespół serwisowy blisko współpracuje z dostawcami sprzętu i oprogramowania komputerowego, dzięki czemu bezustannie zdobywamy najnowszą wiedzę z zakresu technologii i rozwiązań IT.

Misją naszej firmy jest tworzenie alternatywy wobec dużych operatorów telekomunikacyjnych i ich dominacji na rynku. Jesteśmy lokalnym przedsiębiorstwem, dla którego bezpośredni kontakt z klientem stanowi podstawę wzajemnych relacji.

innowacyjna gospodarka