WDSL
ID:
PIN:
Prędkość:
Prędkość
Okres umowy:
Czas trwania umowy
Opcja:
Aktualności
Poniedziałek, 22.09.2014
Różnice między WDSL a LTE

Czym różni się nasza usługa WDSL, polegająca na dostarczaniu do klienta Internetu drogą radiową, od usługi LTE, oferowanej przez dużych operatorów sieci telekomunikacyjnych? Coraz częściej spotykamy się z tym pytaniem, w związku z czym postanowiliśmy wyjść naprzeciw Państwa oczekiwaniom i przygotować krótkie porównanie obu rozwiązań. Zapraszamy do lektury!

Piątek, 26.09.2014
Rajd historyczny

Z przyjemnością chcielibyśmy poinformować, że nasza firmą w tym roku wsparła idę Pieszego Rajdu Szlakami Walk Oddziału „Hardego”. Z wolbromskiego rynku wystartowali dziś uczestnicy rajdu”, którego głównym organizatorem jest Oddział PTTK w Olkuszu oraz grupa rekonstrukcyjna działająca w Klubie Historycznym im. Armii Krajowej z IV LO w Olkuszu. Firma Interkonekt zadbała o bezpieczeństwo uczestników poprzez nasz odblaskowe opaski, a także ufundowała upominki dla zwycięskiej drużyny.

Poniedziałek, 08.09.2014
90 KANAŁÓW TELEWIZJI CYFROWEJ

Informujemy, iż od 03.09.2014 na terenie Wolbromia jest już aktywny pakiet 90 kanałów Telewizji Cyfrowej.

Usługa ta dostępna jest dla wszystkich Abonentów sieci światłowodowej Fiber Power  w Wolbromiu na osiedlach: W. Łokietka, B. Chrobrego, Wiejska, Skalska oraz XX-lecia.

 W celu skorzystania z dostępu do pełnego pakietu Telewizji Cyfrowej prosimy o przeskanowanie listy kanałowej w swoich telewizorach.

W miesiącu wrzesień będziemy prowadzić drobne prace nad pakietem 90 kanałów TV tak aby usługa była w pełni funkcjonalna.  Wszelkie informacje, sugestie prosimy kierować do naszych Konsultantów pod numerem telefonu 32 70 65 01.

Jednocześnie informujemy, iż na pozostałych obszarach objętych działaniem naszej sieci światłowodowej Telewizja Cyfrowa będzie sukcesywnie uruchamiana.

Poniedziałek, 08.09.2014
Konkurs fotograficzny Opaski w Obiektywie rozstrzygnięty!

Informujemy, iż pierwsza edycja naszego konkursu fotograficznego dobiegła własnie końca. Jest nam niezmiernie miło poinformować że zwyciężczynią naszego konkursu została Pani Marta Porcz, która uzbierała pod swoim zdjęciem aż 188 głosów. Pani Marta w dniu dzisiejszym odebrała nagrodę w naszym konkursie, którą był tablet marki Lenovo. Drugie miejsce zajął Tomasz Wicher, który uzyskał 61 głosów. Na trzecim miejscu znalazła się Iwona Cios, która otrzymała 35 głosów, a Dominik Koniuch otrzymał zaś 26 głosów. Na piątym miejscu uplasowała się Magda Kołtun z 13 głosami a na 6 miejscu znalazła się Monika Foryś, która zdobyła 5 głosów.

Zwyciężczyni serdecznie gratulujemy wygranej i zapraszamy do zapoznania się z galerią prac konkursowych. Wkrótce kolejne konkursy. Śledźcie nas na naszym fecebooku!

innowacyjna gospodarka