WDSL
ID:
PIN:
Prędkość:
Prędkość
Okres umowy:
Czas trwania umowy
Opcja:
Aktualności
Środa, 29.10.2014
Podłączenie i konfiguracja usługi Telewizji Cyfrowej

W związku z licznymi pytaniami dotyczącymi podłączenia i korzystania z naszej Telewizji Cyfrowej, zamieszczamy krótki poradnik dotyczący tej kwestii. Aby móc korzystać z naszej usługi konieczne jest posiadanie telewizora z możliwością odbioru sygnału w formie cyfrowej bądź też dekodera DVBT. Podłączenie telewizora lub dekodera z terminalem abonenckim ONT odbywa się za pomocą zwykłego kabla koncentrycznego i trwa zaledwie kilka minut.

Piątek, 24.10.2014
Drugi sezon serialu „Wikingowie” od 4 listopada w TV Puls!

Za oknami coraz zimniejsza aura a wieczory stają się coraz dłuższe. My mamy jednak dobrą informację dla wszystkich naszych Klientów korzystających z usługi dostępu do telewizji cyfrowej. We wtorek, 4 listopada TV Puls rozpocznie emisję drugiego sezonu serialu „Wikingowie”. Będzie to premiera w telewizji ogólnodostępnej.

Czwartek, 23.10.2014
Jaki Internet do gier?

Internet to medium wykorzystywane zarówno do pracy i nauki, jak i do rozrywki. Coraz częściej otrzymujemy więc pytania odnośnie przydatności naszego łącza internetowego pod kątem gier. Wielu fanów wirtualnej rozrywki często zadaje sobie pytanie, jakie łącze wymagane jest do komfortowego grania w sieci. Postanowiliśmy więc przedstawić kilka faktów dotyczących tej kwestii.

Środa, 22.10.2014
Zalety telefonii VoIP

Rozwój technologii sprawia, że dotychczasowi operatorzy telekomunikacyjni tracą wyłączność na oferowane przez siebie usługi. Przykładem takiego stanu rzeczy jest rozwój telefonii VoIP jako alternatywy dla oferty dużych sieci telekomunikacyjnych. Dzięki szybkim łączom internetowym możliwe jest także korzystanie z tanich połączeń telefonicznych.

W dzisiejszych czasach komunikacja stanowi kluczowy element zarówno w życiu prywatnym jak i w relacjach biznesowych. Wychodząc naprzeciw potrzebom naszych klientów, proponujemy usługi telefoniczne w technologii VoIP, gwarantujące jakość na odpowiednio wysokim poziomie przy jednoczesnym zmniejszeniu dotychczasowych wydatków.

innowacyjna gospodarka