WDSL
ID:
PIN:
Prędkość:
Prędkość
Okres umowy:
Czas trwania umowy
Opcja:
Aktualności
Wtorek, 15.07.2014
Dni Żarnowca i Lato w Pilicy

Nie milkną jeszcze echa Dni Wolbromia, a tu za pasem kolejne imprezy plenerowe, na których będzie można nas spotkać. Już 27 lipca odbędą się Dni Żarnowca oraz impreza „Lato w Pilicy”. Na obu tych wydarzeniach będzie można odwiedzić nasze stoisko, gdzie nasi konsultanci przybliżą szczegóły naszej oferty dedykowanej na tereny Gminy Żarnowiec i Gminy Pilica. Podobnie jak w Wolbromiu, także i tutaj biorąc udział w naszej ankiecie będzie można wygrać cenne nagrody. Do zobaczenia 27 lipca!

Poniedziałek, 14.07.2014
Finały Mistrzostw Świata na Czubatce!

XX Mistrzostwa Świata w piłce nożnej, które odbywały się w Brazylii, przeszły już do historii. Razem z nimi, do historii przeszły także wszystkie emocjonujące chwile, które towarzyszyły nam przez ostatni miesiąc. Mistrzem Świata zostały Niemcy, które pokonały po dogrywce Argentynę. Gospodarze zajęli czwartą lokatę, przegrywając w meczu o trzecie miejsce z Holandią. Dzięki współpracy Stowarzyszenia Lokalna Grupa Działania "Nad Białą Przemszą" z firmą Interkonekt, mieszkańcy Klucz, Jaroszowca oraz okolic mieli niepowtarzalną okazję, aby śledzić finałowe rozgrywki w specjalnie do tego celu przygotowanym stanowisku na wzgórzu Czubatka. Organizacją imprezy zajęło się stowarzyszenie LGD, natomiast nasza firma zajęła się dostarczeniem sprzętu audiowizualnego oraz obsługą techniczna wydarzenia. Wśród osób zgromadzonych na wspólnym oglądaniu finałów Mistrzostw Świata rozlosowano także upominek w postaci tabletu, który ufundowany został przez naszą firmę. Tego wieczoru szczęśliwcem okazał się Pan Tomasz Kocjan z Klucz. Zapraszamy do zapoznania się z krótką fotorelacją z tego wydarzenia!

Wtorek, 08.07.2014
Dni Wolbromia już za nami!

Dni Wolbromia już za nami, a razem z nimi masa wrażeń i atrakcji. Jedną z nich było rozstrzygnięcie konkursu organizowanego przez naszą firmę! Wśród wszystkich osób, które wzięły udział w naszej ankiecie rozlosowano szereg nagród. Główną nagrodę, którą był 47-calowy telewizor typu SMART wygrał Pan Krzysztof Ratuszny z Chełmu. Przenośną pamięć typu pendrive wygrali zaś: Pan Marcin Habryń, Pani Jadwiga Kozioł oraz Pani Wioletta Cebo. Serdecznie gratulujemy zwycięzcom!

Zapraszamy także do zapoznania się z fotorelacją z całej imprezy, Która znaleźć można naszym facebookowym profilu.

Niedziela, 08.06.2014
Dzień dziecka z Fiber Power!

1 czerwca to święto wszystkich dzieci. Z tej okazji w Wolbromiu zorganizowano szereg imprez, w trakcie których najmłodsi mieszkańcy gminy mogli uczcić swoje święto. Przy Domu Kultury w Wolbromiu odbył się festyn zorganizowany pod hasłem „Niedziela z mamą i tatą”. Obfitował on w szereg atrakcji zorganizowanych przez dyrekcję i pracowników Domu Kultury. Nad zalewem „Nerka” zaś, z okazji Dnia Dziecka, Stowarzyszenie Wędkarskie zorganizowało zawody wędkarskie dla najmłodszych. Na obu imprezach nie zabrakło też przedstawicieli firmy Interkonket, którzy także wsparli te inicjatywy. Zapraszamy do zapoznania się z fotorelacją z obu wydarzeń!

innowacyjna gospodarka