WDSL
ID:
PIN:
Prędkość:
Prędkość
Okres umowy:
Czas trwania umowy
Opcja:
Biznes
Piątek, 28.10.2011
Monitoring IP

 

Rozwój nowoczesnych technologii sprawia, że telewizja przemysłowa przestaje być domeną wielkich przedsiębiorstw i zakładów. Już teraz na rynku dostępne są rozwiązania, umożliwiające łączenie kamer z sieciami komputerowymi. Takie rozwiązanie pozwala na oglądanie obrazów z kamer zainstalowanych w różnych lokalizacjach, przy pomocy dowolnego komputera podłączonego do Internetu / sieci w dowolnym miejscu na świecie. Obraz transmitowany w czasie rzeczywistym może być odbierany zarówno za pomocą domowych komputerów, jak i urządzeń mobilnych. Kamera sieciowa wyposażona jest w interfejs sieciowy oraz ma przydzielony własny adres IP. Jest to rozwiązanie, które zyskuje coraz większą popularność, ze względu na łatwość obsługi i stosunkowo niewygórowane koszty.

.


monitoring ip

Piątek, 28.10.2011
Biznes

 Nasze przedsiębiorstwo od 2004 roku zajmuje się świadczeniem usług teleinformatycznych. Jesteśmy największym lokalnym operatorem sieci internetowej. Doświadczenia zdobyte na przestrzeni 10 lat funkcjonowania naszej firmy dają gwarancję kompetencji i rzetelności w relacjach zarówno z klientami indywidualnymi, jak i partnerami biznesowymi. Dzięki nieustannemu wdrażaniu najnowocześniejszych technologii, nasz zespół jest w stanie zapewnić szereg rozwiązań usprawniających komunikację w Państwa firmie.

 

Nasze doświadczenie opieramy na  wieloletniej współpracy z jednostkami administracji publicznej oraz  małymi i średnimi przedsiębiorstwami.

 

W ramach usługi wykonujemy przyłącze zgodne z indywidualnym projektem.

  • Szybkość transmisji jest dostosowywana do potrzeb Klientów i może stanowić dowolną wielkość do 100   Mb/s.
  •  Oferujemy pasmo symetryczne - prędkość transmisji w obydwu kierunkach jest identyczna i gwarantowana.
  • Optymalne rozwiązanie dla wymagających
  •   Klientów - my gwarantujemy dostęp do zasobów sieci internetowej, a Klient wykorzystuje go według własnego uznania i potrzeb.
  • Zapewniamy gwarancję zachowania określonych parametrów pasma.

 

innowacyjna gospodarka