WDSL
ID:
PIN:
Prędkość:
Prędkość
Okres umowy:
Czas trwania umowy
Opcja:
Aktualności
Czwartek, 24.12.2015
Wesołych Świąt i szczęśliwego Nowego Roku
Szanowni Państwo,

Z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia życzymy, aby ten czas minął Państwu w rodzinnej, pełnej szczęścia atmosferze, a magia tych dni dodała sił i energii. Dziękując za kolejny rok współpracy, składamy najserdeczniejsze życzenia na Nowy Rok 2016 - aby przyniósł same sukcesy i spełnienie najskrytszych marzeń. Zanim się jednak rozpocznie, niech szampańska zabawa sylwestrowa trwa do białego rana.


Zarząd i Pracownicy firmy INTERKONEKT S.C.
lokalnego operatora sieci światłowodowej FIBER

Wtorek, 22.12.2015
Godziny otwarcia w Wigillię i Sylwestra

Drodzy Klienci,

w związku ze zbliżającym się okresem świątecznym, zmienią się godziny naszej pracy. Prosimy zapoznać się z komunikatem.


Piątek, 18.12.2015
Szlachetna Paczka FIBER już dotarła do naszej rodziny

Nasza Szlachetna Paczka już dotarła do wybranej przez nas rodziny. Samotna mama i trójka jej dzieci otrzymali od nas to, o co poprosili. Wzruszyła nas ich historia i bardzo się postaraliśmy, żeby sprawić im przyjemność w tym pięknym czasie, jakim jest Boże Narodzenie. Dzieciaki otrzymały wymarzone zabawki, artykuły papiernicze oraz słodycze, a ich mama żywność, ubrania, pościel, kosmetyki i artykuły chemiczne. List, który dostaliśmy od Wolontariusza SUPER W wynagrodził nam nasze starania. Warto pomagać, o czym przekonaliśmy się kolejny rok z rzędu.

Piątek, 18.12.2015
Niech MOC będzie w Wami

"Gwiezdne Wojny: Przebudzenie Mocy" to superprodukcja, na którą czekał cały świat. My również! Od piątku w wolbromskim Kinie "Radość" będziecie mogli obejrzeć łącznie 26 seansów w 2D i 3D. Przygotowaliśmy dla was zabawę. Podczas weekendu 18-20 grudnia kupując bilet na projekcję siódmego epizodu tego legendarnego filmu powiedzcie w kasie hasło FIBER, a jeden z gadżetów ufundowanych przez firmę INTERKONEKT będzie Wasz!

innowacyjna gospodarka