WDSL
ID:
PIN:
Prędkość:
Prędkość
Okres umowy:
Czas trwania umowy
Opcja:
Aktualności
Wtorek, 19.07.2016
KOMUNIKAT - wpłaty na stary rachunek w banku DNB Nord

    Szanowni Państwo informujemy, że w przypadku dokonania wpłat na stary rachunek w banku DNB prosimy o przesłanie potwierdzenie na adres e-mail: finanse@interkonekt.pl lub kontakt telefoniczny pod numerem telefonu:  (32) 706-50-13 od poniedziałku do piątku w godzinach: 9:00 - 17:00 

Po przesłaniu potwierdzenia wpłaty będą sukcesywnie weryfikowane. 

Jednocześnie prosimy o uwzglednienie nowego numeru konta w BS Wolbrom na który opłacają Państwo rachunki.

Środa, 29.06.2016
UWAGA ZMIANA KONTA

Rachunki w banku DNB Nord będą aktywne tylko do dnia 30.06.2016

     Informujemy, że zgodnie z wcześniejszymi komunikatami od dnia 1 lipca 2016 obowiazuje Państwa tylko nowy indywidualny rachunek w Banku Spółdzielczym Wolbrom. Faktury, które Państwo otrzymują uwzględniają już nowy nr konta, informacja o nowym rachunku dostepna jest także po zalogowaniu do Panelu Klienta

      Klienci, którzy nie dokonali jeszcze zmiany nr rachunku proszeni są o uwzględnienie w opłatach za usługi telekomunikacyjne nowego numeru rachunku zwłaszcza w przypadku przelewów zdefiniowanych. 

W przypadku pytań pozostajemy do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00-17:00  pod numerem telefonu (32) 706-50-01 lub osobiście w BOK.

Wtorek, 28.06.2016
LATO Z FIBER !

FIBER już w gotowości na LATO ! ;)

Dla wszystkich naszych obecnych i nowych Klientów, którzy w najbliższym czasie podpiszą z nami umowę przygotowaliśmy niespodziankę w postaci najmodniejszych gadżetów tego lata!

Mamy nadzieję , że okażą się one dla Państwa strzałem w dziesiatkę i umilą wakacyjne chwile i nie tylko ;).

 

Serdecznie zapraszamy do Biura Obsługi Klienta w Wolbromiu bądź Punktu Obsługi Klienta w Olkuszu.


Oferta ważna do wyczerpania zapasów.

Środa, 22.06.2016
Bezpieczne Wakacje z FIBER!!!

UWAGA UWAGA !!!

Zaczynamy nową akcję pod hasłem - Bezpieczne Wakacje z FIBER!!!

Uczniowie wolbromskich szkół dzięki naszej współpracy ze Strażą Miejską w Wolbromiu uczestniczyli w prelekcji wygłoszonej przez  Strażników Miejskich na temat  jazdy na rowerze oraz zachowania bezpieczeństwa podczas wakacji.

Ogromną radość dzieciakom sprawiło miasteczko rowerowe , na którym pod czujnym okiem Strażników Miejskich śmigali z prędkością Internetu Światłowodowego jednak z zachowaniem przepisów ruchu drogowego ;) 

Każdy uczestnik akcji otrzymał od nas FIBER'owy balon , FIBER'owego lizaka oraz najważniejszy element akcji ODBLASK FIBER w kształcie serca bądż kolorowego domku. ;)

 

innowacyjna gospodarka