WDSL
ID:
PIN:
Prędkość:
Prędkość
Okres umowy:
Czas trwania umowy
Opcja:
Aktualności
Piątek, 22.08.2014
Komunikat
W związku z planowanym uruchomieniem od września pakietu 90 kanałów telewizji cyfrowej i koniecznością modernizacji urządzeń w najbliższym tygodniu do dnia 29.08.2014 wystąpi brak następujących kanałów telewizji:

- 4FUN TV
- Polonia1
- StarsTV
- Tele5
- TVS
- TVR
 
Przepraszamy za utrudnienia związane z niedostępnością powyższych kanałów. Pozostałe kanały pakietu podstawowego działają bez zmian, ewentualnie mogą pojawić się chwilowe przerwy.Jednocześnie prosimy o nieregulowanie telewizorów w najbliższym tygodniu.

Po zakończeniu prac modernizacyjnych będziemy mogli zaoferować Państwu pakiet 90 kanałów w tym ponad 30 kanałów  w jakości HD o czym niezwłocznie poinformujemy Państwa.

Jeszcze raz przepraszamy za utrudnienia.

Środa, 20.08.2014
Różnice między LTE a technologią światłowodową

Co jest lepsze: Internet radiowy czy kablowy? Pytanie to przewija się w branży telekomunikacyjnej od dawna. Niektórzy operatorzy telekomunikacyjni próbują dziś przekonywać, że Internet LTE może być substytutem szerokopasmowego Internetu światłowodowego. W najbliższym czasie obydwie technologie transmisji danych staną się standardem, do którego zmierza Europa i Polska. Należy pamiętać jednak o tym, że światłowody i LTE nie są i nigdy nie będą zamienne. Za to doskonale będą się uzupełniać.


Wtorek, 19.08.2014
Zapraszamy na Czar Pustyni

W najbliższą sobotę zapraszamy do Klucz na Wzgórze Czubatka, gdzie odbędzie się kolejna edycja imprezy „Czar Pustyni”, organizowanej przez stowarzyszenie LGD. Tak jak rok temu, także i tym razem będzie można tam odwiedzić nasze stoisko, gdzie nasi konsultanci przybliżą szczegóły naszej oferty dedykowanej. Tradycyjnie biorąc udział w naszej ankiecie będzie można wygrać cenne nagrody, takie jak tablet, smartfon i pamięci pendrive. Do zobaczenia 23 sierpnia!

Poniedziałek, 11.08.2014
Turniej FIFA 2014 w DK Wolbrom

Z przyjemnością informujemy, iż nasz firma wsparła Turniej Komputerowy w grze FIFA 2014, który odbył się 9 sierpnia w Domu Kultury w Wolbromiu.

Dziękujemy wszystkim uczestnikom za udział, a zwycięzcom, którzy z pucharami i nagrodami w dłoniach uczcili swoją wygraną lampką bezalkoholowego szampana - gorąco gratulujemy!

innowacyjna gospodarka