WDSL
ID:
PIN:
Prędkość:
Prędkość
Okres umowy:
Czas trwania umowy
Opcja:
Aktualności
Piątek, 17.10.2014
Oferty promocyjne na Internet dostarczany drogą radiową na jesień 2014!

Zapraszamy do zapoznania się z nowymi promocyjnymi ofertami na Internet dostarczany drogą radiową. Pierwszą z nich jest Internet bez limitu za 1 zł miesięcznie, która obowiązuje na terenie miejscowości: Biskupice, Cisowa, Dobra, Dobra Kolonia, Dobraków, Dzwono-Sierobowice, Dzwonowice, Kidów, Kocikowa, Przychody, Siadcza, Smoleń, Solca, Szyce, Wierbka, Wierzbica, Zarzecze, Złożeniec. Druga oferta, dedykowana specjalnie dla mieszkańców Gminy Żarnowiec, to Internet z dofinansowaniem z funduszy europejskich. Ofertą tą objęci są mieszkańcy następujących miejscowości: Brzeziny, Jeziorowice, Koryczany,  Łany Małe, Łany Średnie, Małoszyce, Otola, Otola Mała, Wola Libertowska, Zabrodzie.

Dla mieszkańców pozostałych miejścowości przedstawiamy ofertę Internet WDSL ściągaj bez limitów.

Czwartek, 02.10.2014
Informacja o sponsoringu

Nasza firma powstała w 2004 roku. Od początku swojej działalności staramy się wspomagać lokalną społeczność, poprzez wspieranie lokalnych instytucji. Sponsorowanie wydarzeń sportowych i kulturalnych to część założeń polityki naszej firmy. Staramy się uczestniczyć w różnego rodzaju akcjach kulturalnych i społecznych. Dlatego też chcielibyśmy przybliżyć Państwu naszą dotychczasową działalność.

Poniedziałek, 22.09.2014
Różnice między WDSL a LTE

Czym różni się nasza usługa WDSL, polegająca na dostarczaniu do klienta Internetu drogą radiową, od usługi LTE, oferowanej przez dużych operatorów sieci telekomunikacyjnych? Coraz częściej spotykamy się z tym pytaniem, w związku z czym postanowiliśmy wyjść naprzeciw Państwa oczekiwaniom i przygotować krótkie porównanie obu rozwiązań. Zapraszamy do lektury!

Piątek, 26.09.2014
Rajd historyczny

Z przyjemnością chcielibyśmy poinformować, że nasza firmą w tym roku wsparła idę Pieszego Rajdu Szlakami Walk Oddziału „Hardego”. Z wolbromskiego rynku wystartowali dziś uczestnicy rajdu”, którego głównym organizatorem jest Oddział PTTK w Olkuszu oraz grupa rekonstrukcyjna działająca w Klubie Historycznym im. Armii Krajowej z IV LO w Olkuszu. Firma Interkonekt zadbała o bezpieczeństwo uczestników poprzez nasz odblaskowe opaski, a także ufundowała upominki dla zwycięskiej drużyny.

innowacyjna gospodarka