WDSL
ID:
PIN:
Prędkość:
Prędkość
Okres umowy:
Czas trwania umowy
Opcja:
Aktualności
Piątek, 11.12.2015
Awaria sieci radiowej WDSL usunięta - komunikat #3

AWARIA ZAŻEGNANA! Sieć radiowa WDSL powinna już wszędzie działać. Jedynie w pojedynczych przypadkach może nadal nie być internetu. Jeśli osoby te zgłosiły nam awarię, będziemy się z nimi kontaktować się telefonicznie w sobotę, bo być może konieczna będzie wizyta serwisantów.

Piątek, 11.12.2015
Awaria sieci radiowej WDSL - komunikat #2

Szanowni Państwo,
większość odbiorców internetu drogą radiową WDSL już powinna mieć połączenie z siecią. Może się zdarzyć, że internet będzie działał nieco wolniej niż zwykle, co ma związek z ciągłymi pracami technicznymi.

Klienci, którzy w dalszym ciągu nie mają internetu, proszeni są o cierpliwość i wyrozumiałość. Usterka jest spowodowana przyczynami od nas niezależnymi, ale cały czas technicy pracują nad przywróceniem całkowitej sprawności.

Czwartek, 10.12.2015
Awaria sieci radiowej WDSL - komunikat #1

Szanowni Klienci,

od środy zmagamy się z poważną awarią techniczną, która wystąpiła z przyczyn od nas niezależnych. Robimy wszystko, aby jak najszybciej przywrócić sieci pełną sprawność. Problem dotyczy głównie sieci radiowej WDSL. Usługi w sieci światłowodowej FIBER powinny wszędzie działać poprawnie.

Kontakt z linią specjalną: 32 706 50 10

Wtorek, 27.10.2015
Bądź Widoczny - Bądź Bezpieczny z opaską FIBER

W ramach akcji "Bądź Widoczny - Bądź Bezpieczny" INTERKONEKT rozdaje opaski odblaskowe FIBER szczegóły na naszym profilu facebook.com/interkonekt.pl

innowacyjna gospodarka