WDSL
ID:
PIN:
Prędkość:
Prędkość
Okres umowy:
Czas trwania umowy
Opcja:
Aktualności
Poniedziałek, 30.05.2016
Imprezy plenerowe - czerwiec

Firma INTERKONEKT  jak co roku uczestniczy i wspiera lokalne wydarzenia dlatego w czerwcu jesteśmy z Wami na imprezach i piknikach plenerowych szczegóły na https://www.facebook.com/interkonekt/

Jako lokalny operator sieci światłowodowej FiBER jesteśmy bliżej Ciebie

Wtorek, 22.03.2016
Wiosną przełącz się na FIBER

Nadeszła wiosna, a z nią prezenty od FIBER! Zrób porządek ze swoim internetem i WIOSNĄ przełącz się na światłowód FIBER. Do każdej umowy piękny prezent - wiosenny hiacynt w naszym ulubionym kolorze. Co trzeba zrobić, aby otrzymać od nas ten wiosenny upominek? U nas jak zawsze proste zasady - hiacynt trafi do każdej osoby, która w najbliższym czasie podpisze lub przedłuży umowę na usługi FIBER. Ponadto w kilku lokalizacjach na terenie powiatu olkuskiego zaskoczymy Was wiosennym stanowiskiem, na którym zostaniecie obdarowani tym wyjątkowym prezentem.

Poniedziałek, 08.02.2016
Jeszcze więcej skrobaczek FIBER dla naszych Klientów

Akcja MOC PREZENTÓW OD FIBER spodobała się naszym Klientom tak bardzo, że skrobaczki zniknęły z naszego BOK w mgnieniu oka. Właśnie doszła kolejna dostawa, tym razem bardziej kolorowa. Gadżety powędrują do tych, którzy w najbliższym czasie przedłużą lub podpiszą umowę na usługi FIBER! Jeśli nie chcesz, żeby podczas porannego skrobania szyby zmarzły Ci dłonie, koniecznie musisz zdobyć naszą skrobaczkę FIBER.

Poniedziałek, 04.01.2016
Super moc światłowodu i "MOC PREZENTÓW OD FIBER"!

Na dobry początek roku i początek sezonu zimowego mamy niespodziankę dla naszych Klientów. Do każdej nowo podpisanej umowy na usługi FIBER przygotowaliśmy wyjątkowy prezent do wyboru. Dzięki skrobaczce-rękawicy FIBER nie zmarzną Wam dłonie podczas oczyszczania szyb w samochodzie, a specjalne rękawiczki do smartfonów umożliwią Wam sprawne korzystanie z telefonu bez konieczności zdejmowania ich. Brzmi dobrze?

innowacyjna gospodarka