WDSL
ID:
PIN:
Prędkość:
Prędkość
Okres umowy:
Czas trwania umowy
Opcja:
Aktualności
Piątek, 22.08.2014
Konkurs na zdjęcie z naszą opaską

Kojarzycie nasze odblaskowe opaski FIBER POWER?

W związku z dużym zainteresowaniem  naszym gadżetem reklamowym, postanowiliśmy zorganizować konkurs fotograficzny na najciekawsze zdjęcie z naszą opaską, w którym nagrodą jest TABLET!

Opaski odblaskowe będą rozdawane w trakcie imprezy Czar Pustyni 23 sierpnia 2014 r. organizowanej w Kluczach na Wzgórzu Czubatka.

Zasady już  wkrótce !

Widzimy się  na Czubatce :)

 

Środa, 20.08.2014
Różnice między LTE a technologią światłowodową

Co jest lepsze: Internet radiowy czy kablowy? Pytanie to przewija się w branży telekomunikacyjnej od dawna. Niektórzy operatorzy telekomunikacyjni próbują dziś przekonywać, że Internet LTE może być substytutem szerokopasmowego Internetu światłowodowego. W najbliższym czasie obydwie technologie transmisji danych staną się standardem, do którego zmierza Europa i Polska. Należy pamiętać jednak o tym, że światłowody i LTE nie są i nigdy nie będą zamienne. Za to doskonale będą się uzupełniać.


Wtorek, 19.08.2014
Zapraszamy na Czar Pustyni

W najbliższą sobotę zapraszamy do Klucz na Wzgórze Czubatka, gdzie odbędzie się kolejna edycja imprezy „Czar Pustyni”, organizowanej przez stowarzyszenie LGD. Tak jak rok temu, także i tym razem będzie można tam odwiedzić nasze stoisko, gdzie nasi konsultanci przybliżą szczegóły naszej oferty dedykowanej. Tradycyjnie biorąc udział w naszej ankiecie będzie można wygrać cenne nagrody, takie jak tablet, smartfon i pamięci pendrive. Do zobaczenia 23 sierpnia!

Poniedziałek, 11.08.2014
Turniej FIFA 2014 w DK Wolbrom

Z przyjemnością informujemy, iż nasz firma wsparła Turniej Komputerowy w grze FIFA 2014, który odbył się 9 sierpnia w Domu Kultury w Wolbromiu.

Dziękujemy wszystkim uczestnikom za udział, a zwycięzcom, którzy z pucharami i nagrodami w dłoniach uczcili swoją wygraną lampką bezalkoholowego szampana - gorąco gratulujemy!

innowacyjna gospodarka