WDSL
ID:
PIN:
Prędkość:
Prędkość
Okres umowy:
Czas trwania umowy
Opcja:
Aktualności
Piątek, 18.12.2015
Niech MOC będzie w Wami

"Gwiezdne Wojny: Przebudzenie Mocy" to superprodukcja, na którą czekał cały świat. My również! Od piątku w wolbromskim Kinie "Radość" będziecie mogli obejrzeć łącznie 26 seansów w 2D i 3D. Przygotowaliśmy dla was zabawę. Podczas weekendu 18-20 grudnia kupując bilet na projekcję siódmego epizodu tego legendarnego filmu powiedzcie w kasie hasło FIBER, a jeden z gadżetów ufundowanych przez firmę INTERKONEKT będzie Wasz!

Środa, 16.12.2015
Odbierz świąteczny prezent od FIBER

Już u nas są! Pachnące, pyszne, świąteczne pierniki. Trafią do klientów, którzy w okresie przedświątecznym odwiedzą nasze Biuro Obsługi Klienta.

Cudnie opakowane słodkości wykonali dla nas pracownicy Spółdzielni Socjalnej "Opoka" z Klucz, zrzeszającej osoby długotrwale bezrobotne, w tym niepełnosprawne. Dzięki zleceniom od lokalnych firm i mieszkańców osoby te mają szansę na powrót na rynek pracy, a przez to lepsze i godne życie.

Jesteśmy zachwyceni ich pracą, a łakociami chętnie podzielimy się z Wami.  Spośród kilkuset paczuszek pierników, jedna czeka na Ciebie!

Środa, 16.12.2015
Miesiąc usług za darmo w promocji "Życzliwy Sąsiad"

Jak dobrze mieć sąsiada" - śpiewały kiedyś Alibabki. My też uważamy, że dobrze mieć sąsiada i dlatego przypominamy o trwającej non stop promocji "Życzliwy Sąsiad".

Poleć nasze usługi swojemu znajomemu, a oboje otrzymacie jeden miesiąc usług FIBER za darmo!

Sobota, 12.12.2015
Infolinia BOK wydłużone godziny pracy

Infomujemy , że w ramach zapewnienia pełnej obsługi i wsparcia w dniach 12-13. grudnia - sobota, niedziela, jesteśmy do Państwa dyspozycji pod numerem infolini:  32 706 50 10 w godz. 9:00-18:00

innowacyjna gospodarka