WDSL
ID:
PIN:
Prędkość:
Prędkość
Okres umowy:
Czas trwania umowy
Opcja:
Aktualności
Wtorek, 02.09.2014
Dożynki Powiatowe w Żarnowcu

Za nami ostatnia niedziela tych wakacji, w trakcie której nasza ekipa zawitała na Dożynki Powiatowe w Żarnowcu. Podczas imprezy można było zapoznać się z naszą specjalną ofertą, dedykowaną na obszary województwa śląskiego, a nasi pracownicy tradycyjnie już rozdawali gadżety reklamowe naszej firmy. Szczególnym zainteresowaniem wśród uczestników imprezy cieszył się nasz kącik dziecinny, gdzie organizowane były gry i zabawy dla dzieci i ich rodziców. Zapraszamy do zapoznania się z krótką fotorelacją z tego wydarzenia na naszym facebooku!

Niedziela, 24.08.2014
Czar Pustyni 2014 już za nami

Za nami słoneczna sobota, a razem z nią kolejna plenerowe impreza, na której można było nas spotkać. Tym razem był to „Czar Pustyni” na Wzgórzu Czubatka w Kluczach zorganizowany przez stowarzyszenie LGD. Tak jak zawsze, nasi pracownicy rozdawali tam gadżety naszej firmy a konsultanci fachowo przedstawiali szczegóły dotyczące  budowy sieci światłowodowej FIBER POWER oraz naszej aktualnej oferty. Ich pociechy mogły w tym czasie wziąć udział w grach i zabawach dla dzieci, które organizowane były przy naszym stoisku. Tradycyjnie już w trakcie trwania imprezy można było także wypełnić ankietę, a spośród jej uczestników rozlosowane zostały cenne nagrody w postaci tabletu, smartfonu, oraz pamięci pendrive. Po losowaniu nagród zaś, nasi pracownicy rozdawali odblaskowe opaski, z którymi związany jest nasz konkurs fotograficzny, o który szerzej powiemy już jutro.

Zapraszamy do zapoznania się fotorelacją z tego wydarzenia, którą znajdziecie na naszym facebooku!

Środa, 27.08.2014
Ruszamy z konkursem FIBER POWER opaski w obiektywie!

Od dzisiaj możecie już wysyłać swoje zdjęcia z naszymi opaskami odblaskowymi i wziąć udział w konkursie w którym do wygrania jest tablet 7’ marki LENOVO! Aby dołączyć do naszej zabawie należy:

1)      Polubić nasz funpage

2)      Wysłać swoje zdjęcie z naszą opaską odblaskową FIBER POWER za pomocą specjalnej aplikacji znajdującej się w zakładce KONKURS na naszym facebookowym profilu

3)      Zaprosić swoich znajomych do głosowania na Twoje zdjęcie

Na każde zdjęcie można oddać jeden głos w ciągu doby. Aby zwyciężyć, musisz zebrać największą ilość głosów spośród wszystkich zgłoszonych prac. Głosy można oddawać do niedzieli 7 września do godziny 19:00. Zapraszamy do zabawy!

Powodzenia!

Piątek, 22.08.2014
Konkurs na zdjęcie z naszą opaską

Kojarzycie nasze odblaskowe opaski FIBER POWER?

W związku z dużym zainteresowaniem  naszym gadżetem reklamowym, postanowiliśmy zorganizować konkurs fotograficzny na najciekawsze zdjęcie z naszą opaską, w którym nagrodą jest TABLET!

Opaski odblaskowe będą rozdawane w trakcie imprezy Czar Pustyni 23 sierpnia 2014 r. organizowanej w Kluczach na Wzgórzu Czubatka.

Zasady już  wkrótce !

Widzimy się  na Czubatce :)

 

innowacyjna gospodarka