WDSL
ID:
PIN:
Prędkość:
Prędkość
Okres umowy:
Czas trwania umowy
Opcja:
DARMOWY INTERNET W PUNKTACH HOTSPOT DLA KAŻDEGO

Internet w dzisiejszych czasach stał się standardem i jest już dostępny niemal w każdym domu. Jest on narzędziem niezbędnym do rozrywki, pracy i nauki. Wraz z pojawieniem się urządzeń mobilnych, umożliwiających bezprzewodowy dostęp do sieci, pojawiło się też zapotrzebowanie na punkty dostępu umożliwiające serfowanie po Internecie. Naprzeciw tym oczekiwaniom wychodzi nasza firma, która jest sponsorem sieci punktów hotspot na terenie powiatu olkuskiego, umożliwiających korzystanie z bezpłatnego Internetu.  

W dobie lawinowego postępu technologii często zapominamy, jak wyglądał świat jeszcze 10 lat temu. Darmowe Wi-Fi w centrum miasta i możliwość przeglądania sieci przez komórkę były wówczas czystym science fiction. Dzisiaj rzeczywistość przedstawia się jednak zupełnie inaczej. Smartfony, netbooki oraz tablety to urządzenia, z których korzysta prawie każdy z nas. Z duchem czasu i nowoczesności podąża także nasza firma, która wspiera rozwój miejskiej infrastruktury telekomunikacyjnej.

Większość posiadaczy smartfonów korzysta z Internetu dostarczanego przez swojego operatora sieci komórkowej. Jest to jednak rozwiązanie płatne. Internet dostarczany przez operatorów GSM potrafi też zastrajkować i zawiesić się w najmniej oczekiwanym momencie. Kiedy liczy się czas, bo szybko potrzebujemy coś ściągnąć albo wysłać, dobre łącze jest na wagę złota. Teraz znalezienie takiego miejsca w naszej okolicy nie wymaga już specjalnych zdolności. Na terenie powiatu olkuskiego sieć punktów hotspot rozrasta się z roku na rok.

Z bezpłatnego dostępu do Internetu można skorzystać na rynku w Wolbromiu i w Olkuszu, w Domu Kultury w Wolbromiu, Miejskim Ośrodku Kultury w Olkuszu, w centrum MOSiR w Olkuszu, w Kluczach na terenie parku przy rondzie oraz w Bogucinie Dużym (na terenie remizy OSP).

Z darmowego Internetu może korzystać każdy. I to niezależnie od pory dnia czy nocy. Wystarczy połączyć się z siecią i już możemy przeglądać strony WWW! 

innowacyjna gospodarka