WDSL
ID:
PIN:
Prędkość:
Prędkość
Okres umowy:
Czas trwania umowy
Opcja:
Konkurs Informatyczny w Gimnazjum nr 4 w Wolbromiu

W tym roku po raz kolejny mieliśmy okazję wspomóc organizatorów Międzyszkolnego Konkursu Informatycznego o Puchar Burmistrza zorganizowanego przez nauczycieli Gimnazjum nr 4. W środę, 7 maja 2014 r. reprezentanci szkół podstawowych z terenu gminy Wolbrom sprawdzili swoje umiejętności w zakresie wiedzy informatycznej. Podobnie jak w latach ubiegłych w konkursie sprawdzone zostały umiejętności praktyczne uczniów: znajomość programów użytkowych: arkusza kalkulacyjnego EXCEL i edytora tekstu WORD, umiejętność programowania w LOGO, a także wiadomości teoretyczne - poprzez test wiedzy ogólnej na temat podstawowych pojęć i terminów informatycznych.

Nagrody, dyplomy dla zwycięzców i ich opiekunów naukowych oraz pamiątkowe upominki wszystkim uczestnikom konkursu wręczali wiceburmistrz Katarzyna Posełek, w zastępstwie za nieobecnego burmistrza Jana Łaksy, który objął patronat honorowy nad konkursem, dyrektor Gimnazjum nr 4 Henryk Pasich, oraz reprezentant naszej firmy, Jakub Fita.

W klasyfikacji drużynowej I miejsce zajęli Zosia Lenart i Szymon Król ze Szkoły Podstawowej nr 1 – opiekun Edyta Oleksy, II miejsce drużyna ze szkoły Podstawowej w Chełmie w składzie Patrycja Serwatka i Paulina Siedlarska – opiekun Ewa Fuglewicz  i III miejsce drużynowo – Wojtek Pasich i Dominik Skoczeń ze Szkoły Podstawowej w Łobzowie – opiekun Aneta Rogal.
W następnej kolejności uplasowały się drużyny z SP w Jeżówce, ZS w Gołaczewach  i SP w Kąpielach Wielkich.

W klasyfikacji indywidualnej najlepiej wypadł Wojtek Pasich z Łobzowa, przed Szymonem Królem z SP1 w Wolbromiu i Jasiem Krzywańskim z Gołaczew.

Gratulujemy!

innowacyjna gospodarka